Zabawne pomysły na fotościanki na wesele


Na weselu nie brakuje różnorodnych atrakcji. Wspólne tańce i konkursy to część obowiązkowa ślubnego przyjęcia. Jednak w międzyczasie można dodatkowo zaangażować gości weselnych, zapewniającą im zabawne miejsce do robienia pamiątkowych zdjęć. Ciekawie zaaranżowana fotościanka przyciągnie każdego, by zaserwować sobie ekspresową sesję z Młodą Parą oraz innymi weselnikami. Poniżej kilka pozycji na zabawne fotościanki, które zrobią furorę na weselu.

Wymowny napis

Prosta kotara lub tradycyjna ścianka z materiału opatrzona zaskakującym napisem np. „Game over” czy „To jest najlepsze wesele w historii” na pewno przyciągnie uwagę zgromadzonych gości. W zależności od poczucia humoru rodziny tekst można dopasowywać – może to być rubaszny żart czy zabawne ksywki gości weselnych. Taka ścianka na pewno wywoła szeroki uśmiech na twarzy.

Tekturowe przebranie

Podczas wakacji nad morzem obowiązkowe jest zdjęcie z głową w postaci marynarza lub syreny. Taka zabawna ścianka z powodzeniem może też pojawić się na weselu. Tekturę do ścianki wykonuje się na zamówienie, więc kształt jest dowolny – zabawne scenka rodzinna czy karykaturalne wersje Młodej Pary na pewno przypadną do gustu gościom weselnym i każdy będzie chciał pozować do takiego zdjęcia.

Zdjęcia jak z obrazka

Szybka i wygodna fotościanka to taka, którą można zabrać w dowolne miejsce. W ostatnim czasie hitem jest duża rama od zdjęcia, dzięki której każda fotografia zyskuje na jakości. Dzięki niej można zasymulować tradycyjne zdjęcie, ale dodając zabawne miny. W ten sposób zyskuje się unikatową pamiątkę. Rama od obrazu można przypominać wiekową lub pokrytą złotą, by jeszcze bardziej ubarwić weselne fotografie.

Balonowe szaleństwo

Kolorowe balony świetnie sprawdzają się jako ścianka do zdjęcia. Przypominają one dzieciństwo i łatwo je zamontować na dowolnej ścianie na sali weselnej. Dodając do tego różne gadżety, przypominające beztroski czas, gdy miało się kilka lat, uzyskamy przyjemny efekt. Wśród dodatków do balonowej ścianki musi znaleźć się czapeczka ze śmigłem, lizaki oraz różne pluszowe misie.

Wielki mem

Internet wypełniony jest po brzegi śmiesznymi memami. Te zabawne obrazki można wykorzystać jako tło ślubnej fotościanki. Zabawny kot, zdziwiony pies czy kultowa mina popularnego aktora rozbawią każdego. można mieć pewność, że fotościanka z memami zrobi furorę wśród gości weselnych.

Zdjęć nigdy za wiele

Fotościanka ze zdjęć? Czemu nie! Oryginalny pomysł na weselne tło do zdjęć z pewnością będzie ciekawą odmianą i na pewno nikt z gości nie będzie spodziewał się śmiesznych fotek Młodej Pary w formie fotościanki. Własnoręcznie przygotowana i jednocześnie bardzo zabawna aranżacja zawsze najlepiej się sprawdza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.