Ślubna sesje zdjęciowa w klimatach budowlanych

Żółty kask ochronny, w tle budowa z dźwigiem

Poszukując oryginalnego pomysłu na sesję ślubną, warto puścić wodzę fantazji. Pozornie mało romantyczna sceneria może okazać się doskonałym tłem do zdjęć świeżo upieczonych małżonków. Przykładem takiej sesji będzie sesja ślubna w klimacie budowlanym. Industrialna, surowa, nietuzinkowa i jednocześnie bardzo interesująca. Jakie miejsca wybrać, aby uzyskać niezwykłe zdjęcia? Poniżej kilka propozycji na ślubne fotografie z różnymi budynkami w tle.

Fabryczne otoczenie, czyli ślubna sesja z nutką grozy

Kłęby ciemnego domu, wysokie kominy i ceglane budynki – zakład produkcyjny zdecydowanie nie kojarzy się ze zdjęciami ślubnymi. Jednak dobry fotograf tę nietypową scenerię będzie w stanie ciekawie zestawić. Taki kontrast gwarantuje unikatowe zdjęcie z lekkim apokaliptycznym wydźwiękiem, co może symbolizować poważne zmiany, jakie wiążą się z zmianą stanu cywilnego.

Pod drapaczem chmur, czyli perspektywa ma znaczenie

Strzelisty budynek wykonany przede wszystkimi ze szkła to symbol każdej dużej metropolii. Warto to wykorzystać podczas sesji z motywem budowlanym. Dobrym pomysłem są zdjęcia od dołu, bo dzięki nim uzyska się nietuzinkowy efekt przestrzeni oraz skali. Takie zdjęć można wykonać za pomocą odwróconej panoramy. Ponadto takie zdjęcia doskonale będą się prezentowały po zmierzchu, gdy wieżowiec jest cudowanie oświetlony.

Młoda Para konta prace budowlane, czyli budowlana sesja ślubna z humorem

Wybierając się na budowę, np. własnego domu można stworzyć przyjemną i lekką sesję ślubną. Wspólna budowa to początek nowej drogi w życiu, dlatego doskonale wpisuje się w kanon sesji. Na budowie zdjęcia można wykonywać zarówno przed budynkiem, jak i w środku, nawet gdy jest to tylko szkielet domu. Do tego typu sesji można tez wykorzystać różne urządzenia i przyrządy budowlane, niekoniecznie z ich właściwym przeznaczaniem – np. Pan Młody może przewozić Pannę Młodą na taczce. Wdzięcznym atrybutem do zdjęcia będzie także betoniarka, przy której będzie można stworzyć zabawną fotografię.

Ruiny miasta mogą być bardzo romantyczne, czyli sesja w trudnych warunkach

W każdym mieście znajduje się ciekawy budynek, który dawno powinien być zburzony, ale z jakiejś przyczyny nadal wypełnia miejski krajobraz. Niekiedy zamieszkają go osoby bezdomne lub jest miejscem spotkań młodzieży. Mury najczęściej pokryte są grafity, część ścian jest zburzonych, a w pomieszczenia znajdują się różne śmieci. Wbrew pozorem takie miejsce może doskonale wypełnić ślubne zdjęcia. Tajemniczość i ukryta historia w zestawieniu z uśmiechniętą Młodą Parą z pewnością pozwoli uzyskać wyjątkowe i piękne zdjęcia ślubne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.