Ślubna sesja zdjęciowa w estetyce cyrkowej – pomysły

Obejmująca się para, a w tle płonąca obręcz w kształcie serca

Zawarcie związku małżeńskiego to poważna sprawa. Jednak sesja ślubna może być wykonana z przymrużeniem oka. Dobranie tematyki zależy od upodobniań Młodej Pary, która może dzielić ze sobą wspólną pasję. Jeśli świeżo upieczeni małżonkowi kochają cyrk lub uprawiają akrobatykę cyrkową – koniecznie trzeba to zaprezentować na ślubnych fotografiach. Niemniej motyw cyrkowy jest na tyle interesujący i niebanalny, że sprawdzi dla każdej, trochę odważniejszej pary. Poniżej kilka propozycji na cyrkowe ślubne ujęcia.

Pan i Pani Klaun

Żaden cyrk nie może istnieć bez klauna. Charakterystyczna postać z białą twarzą, czerwonym nosem i peruką afro świetnie sprawdzi się podczas ślubnej sesji. Młoda Para może wykorzystać wspomniane rekwizyty i przebrać się za klaunów, którzy wzięli ślub. Zabawne miny i walka na śluby tort – takie zdjęcia będą oryginalną pamiątką z dużą dozą humoru.

W cyrkowym namiocie

Czerwony namiot cyrkowy może okazać się piękny plenerem do zdjęć ślubnych. Młoda Para na tle specyficznej konstrukcji będzie pięknie kontrastować. Doskonałe zdjęcia można także wykonać w środku, gdzie w delikatnym zaciemnieniu fotograf będzie w stanie stworzyć bardzo romantyczną scenerię.

Honorowi widzowie cyrkowego spektaklu

Decydując się na sesję zdjęciową w klimacie cyrkowym warto sprawdzić czy żaden pokaz nie odbywa się akurat w okolicy. Licząc na wyrozumiałość dyrektora można zgłosić się z prośbą o zrobienie kilku zdjęć podczas występów. Takie ujęcia będą dynamiczne i naturalne, a o to właśnie chodzi w ślubnej sesji zdjęciowej. Ponadto będą też atrakcyjną reklamą dla samego cyrku.

Cyrkowe detale

Każdy kto był w cyrku wie, że występy cyrkowców to tylko część imprezy. Bajecznie kolorowe stosika ze świecącymi pamiątkami oraz punkty z popcornem w czerwonym opakowaniu – takie symbole powinny być użyte podczas sesji ślubnej. Mogą być one tylko subtelnym dodatkiem, np. splecione dłonie w opakowaniu popcornu czy spacer zakochanego wzdłuż barwnego kramu.

Młoda Para przebrana za cyrkowców

Zapierające dech w piersiach numery cyrkowe jak rzucanie nożami do partnerki przytwierdzonej do tarczy czy ewolucje na trapezie kilka metrów na ziemią. Aby to wykonywać potrzeba kilku lat ćwiczeń. Jednak na potrzeby sesji ślubnej można symulować cyrkowe akrobacja. W tym celu przyda się tarcza, plastikowe noże, koło hula hop oraz strój cyrkowy, który można wypożyczyć. W zależności od scenki – Pan Młody może stać się cyrkowcem, a jego ukochana obserwuje wówczas jego wyczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.