Pomysły na zdjęcia ślubne z motywami parapsychologicznymi

Mistyczna sesje ślubna, gdzie Parę Młodą otaczają tajemnice moce. Taki klimat z pewnością będzie nietypowy w przypadku ślubnej sesji, i z pewnością wywoła niemałe poruszenie wśród osób oglądających fotografie. Zdjęcia z motywami parapsychologicznymi można wykonać na wiele sposobów, poniżej kilka propozycji.

Lewitująca Para Młoda

Wykorzystując program graficzny można stworzyć nietypowe zdjęcie, gdzie Para Młoda nie występują na typowy tle, niczym unosząc się powietrzu. Podobny efekt można uzyskać na wodzie. Wystarczy spokojna tafla wody i stół, na którym ustaw się Młoda Para. Za sprawą dobrej perspektywy można stworzyć zdjęcie jak zakochani spacerują po wodzie.

Czytając w myślach

Świeżo upieczone małżeństwo patrzy sobie głęboko w oczy. Takie zdjęcie przy odpowiednim oświetleniu będzie pięknie prezentować umiejętność czytania sobie w myślach, co w przypadku małżonków jest dość częste. Najkorzystniej wykonać je o zachodzie słońca, gdy zapadający zmrok dodaje tajemniczości.

Blask miłości

Motyw parapsychologiczny można uzyskać za pomocą oświetlenia. Delikatne promienie wschodzącego słońca stworzą aurę wokół Młodej Pary, która doskonale sprawdzi się w przypadku ślubnej sesji w takimi klimacie. Efekt można wzmocnić osłaniając twarze Młode Pary delikatnym, białym tiulem.

Przepowiadając przyszłość

Młoda Para chcąc poznać swoją przeszłość powinna udać się na spotkanie z wróżką, która za pomocą kart tarota lub magicznej kuli zobaczy jaki los czeka małżonków. Podczas rozmowy z wróżką można dowiedzieć się na temat przyszłego potomstwa i majątku. Takie zdjęcia z pewnością będą bardzo intrygujące i pełne magii.

W innym wymiarze

Wykorzystując lustro można zrobić niezwykle zdjęcie, niczym z dwóch różnych wymiarów. Wystarczy, aby Para Młoda ustawiła się w określonym miejscu, np. na pomoście, gdzie na ziemi będzie ustawione lustro. Po zrobieniu zdjęć rano oraz wieczorem (koniecznie w tej samej pozycji i dokładnie w tym samym miejscu) łączy się je w jedno, wykorzystując lustrzane odbicie – tak powstaje dwuwymiarowe fotografia ślubna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.