Pomysły na weselne sesje ślubne w tematyce gier komputerowych

Gry komputerowe to popularne hobby, które może stać się ciekawą inspiracją do sesji zdjęciowej. Szczególnie intrygująco wyjdą zdjęcia ślubne w takiej tematyce. Młoda Para, która lubi wspólnie spędzać czas na przechodzeniu przez kolejne etapy swojej ulubionej gierki, na pewno będzie świetnie się bawić podczas takiej sesji. Poniżej kilka pomysłów na zdjęcia ślubne nawiązujące do kultowych gier komputerowych.

Pokemony

Przebranie się w przeurocze stwory z innego świata to ogromna frajda dla Młodej Pary. Można też skorzystać z pluszowych odpowiedników i stworzyć osobliwe tło, wypełnione pokemonami. Wśród niech zabraknąć nie może tych najpopularniejszych jak Pikachu, Charmeleon, Bulbasaur, Raichu, Ninetales, Golbat, Psyduck czy Weepinbell. Pokemonów można też szukać, co świetnie da się przestawić na zdjęciach ślubnych. Dodając do takich fotografii jeszcze graficzne elementy uzyskamy niezwykłą pamiątkę z ślubu.

Minecraft

Gra survivalowa, oparta na budowaniu i niszczenie różnych obiektów w wygenerowanym świecie danej gry bije rekordy popularności na całym świecie. Gracz może zarówno atakować inne istoty, ale także zbierać różne produktu czy tworzyć nowe przedmioty, dlatego podczas sesji wszystkie opcje są dozwolone. Warto nawiązać do popularnych symboli związanych z tą grą jak specyficzne przedmioty czy postacie: Steve, Zombie, Creeper czy Ender Dragon. Inną opcją jest np. stworzenie niewielkich figurek, którymi bawić się będzie Młoda Para. Perspektywa na takich zdjęciach będzie mieć kluczowe znaczenie.

Tomb Rider

Słynna Lara Croft przyciąga niezwykłe przygody jak magnes. Z wiadomych względów to Panna Młoda będzie w centrum uwagi podczas takiej sesji. Jej stylizacja powinna być bardzo dopracowana – charakterystyczne uczesanie, podwiązki oraz broń, a wszystko ukryte pod balową suknią ślubną. Mając różne atrybuty można stworzyć kadr niczym z gry wideo, w którym Lara Croft tuż po swoim ślubie rusza w kolejną misję wraz ze swoim ukochanym.

Overwatch

Walcząc o lepsze jutro można przebrać się za jednego z wybawców i zacząć naprawiać świat. Do wyboru jest ponad trzydziestu bohaterów, którzy maja przydzielone role: tank, natarcie lub wsparcie. Przy takiej sesji warto odgrywać scenki i zadbać o właściwy strój i dodatki: imitacje stalowej zbroi, kolorowe peruki, broń dalekiego rażenia. Jednym słowem wszystkie chwyty dozwolone.

Super Mario Bross

Pana Młodego, przebranego za kultową postać Mario, czeka trudny tor przeszkód do pokonania, aby uwolnić ukochaną. Panna Młoda też wyglądać będzie jak wyjęta z ekranu komputera. Odpowiednia charakteryzacja z szerokim wąsem na czele oraz stworzenie charakterystycznej aranżacji z monetami i półkami z nagrodami to recepta na najbardziej odjechaną sesje ślubną w historii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.