Pomysły na ślubne sesje zdjęciowe związane z rolnictwem

młoda para na farmie

Romantyzm na sesji ślubnej można zaprezentować na wiele sposobów. W ostatnim czasie bardzo modne stało się przeprowadzenia takich sesji na polskiej wsi. Rozległe pola zbóż, zagroda ze zwierzętami czy niewielki zagajnik – na gospodarstwie rolnych miejsc na idealne fotografie ślubne z pewnością nie zabraknie. Nawiązanie do rolnictwa dodatkowo wzmocni wyrazistość sesji, nie tylko gdy świeżo upieczeni małżonkowie są rolnikami. Poniżej kilka pomysłów na wyjątkowe zdjęcia z rolniczym motywem.

Kraina mlekiem płynąca

Zwierzęta na zdjęciach ślubnych to częsty motyw, jednak bardzo rzadko pojawiają się nich krowy. Pozornie te zwierzęta nie wydają się romantyczne, jednak przy sielankowej scenerii można zmienić zdanie. Jednak tylko Bardziej odważna bądź związana na co dzień z rolnictwem Młoda Para może zdecydować się na tak nietypowy pejzaż. Krowy to zazwyczaj spokojne zwierzęta, więc można pokusić się o ujęcie podczas dojenia bądź picia mleka prosto z wiadra.

Magiczna pola zbóż

Delikatnie falujące na wietrze łany pszenicy bądź żyta to doskonałe tło dla uwiecznienia miłości Młodej Pary. Spacerując za ręce można delikatnie muskać kłosy, podkreślając romantyczność miejsca. Pola zbóż idealnie będą prezentować się o wschodzi bądź zachodzi słońca, gdyż pięknie odbijają promienie słoneczne. Warto wykonać kilka zdjęć w pozycji siedzącej, gdy zamyślona Młoda Para spogląda w nową, wspólną przyszłości.

W morzu żółtych kwiatów

Pole rzepaku to bez wątpienia najlepsze miejsce na piękne zdjęcia. Jednak delikatność uprawy wymaga od Młodej Pary dużej ostrożności, aby nie zniszczyć roślin podczas zdjęć. Zdjęcia w rzepaku będą prezentować się oszałamiająco za sprawą intensywność braw i kontrastowi z czarno-białym strojem ślubnym. Obowiązkowym zdjęciem jest ujęcie z góry, fotograf może wykorzystać w tym celu drabinę bądź drona i uwiecznić twarze zakochanych pośród intensywnej żółci. Przepięknie będzie prezentować się również ujęcie z daleka, gdy Młoda Para pozuje na bezkresnym dywanie z żółtych kwiatów.

Z ciągnikiem im do twarzy

Niezbędny pojazd w każdym gospodarstwie może stać się świetnym symbolem rolniczej sesji ślubnej. Zdjęcia z ciągnikiem, z lekkim przymrużeniem oka, podkreślą bliskie związanie Młodej Pary z rolnictwem. Ciągnik może być tylko elementem pejzażu lub można wykonać zdjęcia podczas prac polowych. Młoda Para zbierająca snopki siana bądź uczestnicząca w tradycyjnych wykopkach, na zdjęciach będzie prezentować się niezwykle uroczo. Lepsze rolniczego rekwizytu niż traktor na próżno szukać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.