Pomysły na ślubne sesje zdjęciowe w tematyce piłkarskiej

pan młody całuje panią młodą na środku boiska piłkarskiego

Piłka nożna to zazwyczaj pasja mężczyzn, jednak zdarza się, że również kobiety kochają ten sport. Wspólne zainteresowanie pary, która planuje ślub może stać się tematem przewodnim sesji ślubnej. Takie zdjęcia z pewnością zrobią wrażenie, a organizacja ich wcale nie jest bardziej skomplikowana niż inna sesja plenerowa. Poniżej kilka pomysłów na fotografie Młodej Pary z wykorzystaniem motywu piłki nożnej.

Na stadionie

Ogromne i soczyście zielone tereny stadionów piłkarskich doskonale sprawdzają się jako tło sesji ślubnej. Wiele takich obiektów udostępnienia murawę oraz całą piłkarską infrastrukturę, aby stworzyć unikatowe zdjęcia. Mając do dyspozycji piękny stadion można wykonać szereg różnorodnych zdjęcia, np. w ruchu czy kopiąc piłkę. Stadion może być też bardzo romantyczny, zwłaszcza o zachodzie słońca, gdy promienie wspaniale oświetlają metalowe elementy stadionu.

W bramce

W sytuacji braku dostępu do całego stadionu do zrobienia zdjęć z motywem piłkarskim wystarczy każda bramka. Zdjęcia zza siatki, podczas strzelenia gola czy obrony rzutu karnego z powodzeniem można zrobić na małym szkolnym boisku. Młoda Para w takim otoczeniu ma okazje poczuć się jak dzieci w czasie zabawy. Swoboda i radość będą widoczne na wyjątkowych fotografiach ślubnych, a o to przecież chodzi.

Z podobizną piłkarza

Piłka nożna to również światowe gwiazdy tego sportu. Zrobienie sobie zdjęcia z idolem może być bardzo trudne, ale wykorzystanie podobizny ulubionego piłkarza pozwoli uzyskać zabawny efekt ślubnych zdjęć w piłkarskim stylu. Roberta Lewandowskiego czy Christiano Ronaldo bardzo łatwo wyciąć z kartonu i zabrać w dowolne miejsce sesji ślubnej. Osobisty piłkarz to gwarancja uśmiechu na twarzach Młodej Pary

W czasie meczu

Jeżeli Młoda Para aktywnie uprawia piłkę nożną można to wykorzystać podczas ślubnej sesji. Wystarczy zorganizować unikatowy mecz za udziałem gości weselnych. Świetna zabawa podczas gry gwarantowana. Rywalizacja pomiędzy zespołami Panny Młodej i Pana Młodego dodatkowo podsyci weselną zabawę. Taka sesja okaże się świetną integracją dla gości weselnych.

Na trybunach

Nie tylko murawa łączy fanów piłki nożnej, wiele dzieje się przecież też na trybunach, dlatego to miejsce także musi znaleźć się na ślubnych zdjęciach. Wyjątkowy klimat mają puste trybuny, bo pokazują ogrom stadionu. Szczególnie efektowne będzie wówczas zdjęcie z drona. Z drugiej strony zdjęcia ślubne przy pełnej widowni na meczu ulubionej drużyny piłkarskiej będą miały gigantyczną dawkę emocji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.