Pomysły na ślubne sesje zdjęciowe w tematyce cyberpunkowej

panna młoda w masce gazowej

Obecne trendy ślubne zrywają z klasycznym romantyzmem. Młode Pary śluby składają sobie w nietypowych strojach, w wyjątkowych miejscach. Najważniejsze są wspólne przeżycia i wyjątkowość chwili, dlatego decydując się na sesje ślubną również należy wybrać motyw przewodni. Najlepszy efekt na fotografiach uzyska się bez sztucznego pozowania, a więc Młoda Para powinna znaleźć się w swoim ulubionym otoczeniu. Jeśli świeżo upieczeni małżonkowie są fanami kultury cyberpunkowej właśnie w takim klimacie powinna być ich fotograficzna sesja ślubna. Poniżej kilka pomysłów na zdjęcia w tak nietypowej estetyce.

Postaw na mocną fryzurę

Każdy szanując się cyberpunk ma wymyślną fryzurę. Odważne cięcie lub intensywny kolor pozwalają wyróżnić się w tłumie. Młoda Para może wykorzystać ten kierunek i pomalować sobie włosy na krzykliwy róż czy neonową zieleń. Efekt będzie piorunujący. Fryzura powinna być szalona, np. irokez, co w zestawieniu z ślubnymi strojami stworzy wyjątkowy kontrast, który doskonale będzie prezentował się na pamiątkowym zdjęciu z szalonego ślubu.

Magia neonów w tle

Zdjęcia Młodej Pary zyskają cyberpunkowy wymiar, gdy wykona się je na tle intensywnej gry kolorów. Najlepiej sprawdzą się w takim wypadku neony i zaciemnione pomieszczenie bądź program graficzny, gdzie fotograf doda odpowiednie elementy. Podrasowane zdjęcia w przypadku takiej estetyki są jak najbardziej dopuszczalne. Sesja ślubna dzięki temu zyska nowy, ciekawy wymiar, a Młoda Para stanie się centrum niezwykłego świata.

Mocne okulary obowiązkowe

Cyberpunkowy atrybutem są bez wątpienia przerysowane okulary. Czarne, przekrywające pół twarzy lub kolorowe o nietypowym kształcie. Taki element garderoby ślubnej zapewni podczas sesji szalony wygląd, a to właśnie chodzi. Dodatkowo można wykorzystać bawełniane lub plastikowe maski, który coraz częściej wykorzystywane są przez fanów cyberpunka, a ukrywające całą twarz maskookulary pojawiają się także w kolekcjach różnych projektantów mody, nawiązując właśnie do kultury cyberpunkowej. Wykorzystanie tego podczas sesji ślubnej jest zatem obowiązkowe.

Cyberpunkowa gra video

Sesja ślubna w klimacie cyberpunkowym z pewnością powinna nawiązywać do słynnej gry video Cyberpunk 2077. Wizję przyszłości i futurystycznego świata można ciekawie przenieść na plener sesji ślubnej. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się miasto nocą, gdzie gra światła zapewni odpowiednie otoczenia. Najlepszy miejscem na zdjęcia będzie dach wieżowca bądź most, gdzie będzie widać bezkres miasta nocą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.