Pomysły na ślubne sesje fotograficzne z motywem gier komputerowych

Sesja ślubna to najważniejsza sesja w życiu. Każda Panna Młoda przygotowuje się do niej, dbając o szczegóły swojego wyglądu. Coraz częściej motywem wiodącym nie jest po prostu piękny ślubny strój, ale motyw, który łączy świeżo upieczonych małżonków. Dzięki temu również Pan Młody cieszy się na taką sesję. Jednym z bardziej oryginalnych pomysłów jest nawiązanie do gier komputerowych, które są wspólną pasją Młodej Pary. Taka sesja wymaga zarówno do nowożeńców, jak i od samego fotografa większego zaangażowania, ale efekt w postaci niezwykłych zdjęć będzie fenomenalny. Poniżej kilka inspiracji do takiej własnej sesji.

Wiedźmin, czyli mrocznie i romantycznie

W przypadku tej sesji to Pan Młody będzie mógł się zaprezentować jako średniowieczny wojownik. Sesje można przeprowadzić na białych koniach, aby jeszcze bardziej podkreślić romantyczność na zdjęciach. Fotografie w tym stylu warto wykonywać o poranku, gdy poranna mgła naturalnie stworzy mistyczny nastrój, który towarzyszy tej grze od samego początku jej istnienia.

Minecraft , czyli wszystko jest kwadratowe

Charakterystyczne kształty postaci z kultowej gry mogą być ciekawą inspiracją do sesji ślubnej. Młoda Para może stworzyć specjalne przebranie z kwadratową głową, upodabniając się do bohaterów Minecraft. Z pewnością sesja dostarczy wiele frajdy i będzie miał bardziej zabawny wydźwięk. Liczy się uśmiech i dużo kolorów, które świetnie będą kontrastować z bielą i czernią ubioru Młodej Pary.

Battlefield, czyli pole do walki o miłość

W przypadku tej gry kluczowe jest oświetlenie. To ono nadaje niezwykły klimat każdej rozgrywce. Ponadto warto wyposażyć się w imitacje broni, specjalny hełm oraz system zdalnej łączność i odegrać różne sceny. Młoda Para w akacji, w biegu, podczas nadawana tajnego sygnału do bazy – wszystko to można zaprezentować na niezwykłych zdjęciach ślubnych.

Tomb Rider, czyli Panna Młoda na pierwszym planie

Słynna pani archeolog wzięła ślub – to możliwe właśnie na ślubnej sesji. Można ją zorganizować w jaskini lub stworzyć imitacji wykopalisk. Dodając do tego uczesanie ala Lara Croft można z powodzeniem przygotować sesję nawiązującą do jednego z największych hitów w historii gier fabularnych. Dodatkowo fotograf może wykorzystać program graficzny, dodając magiczne elementy, wzbogacając jednocześnie całą sesję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.