Pomysły na sesje ślubne w tematyce survivalowej

Krótko obcięta kobieta trzymająca kubek i mężczyzna grający na gitarze w zniszczonym, obdrapanym wnętrzu

Gdy wielkimi krokami zbliża się najważniejszy dzień w życiu należy przemyśleć wszelkie kwestie dotyczące organizacji wesela, w tym pomysł na temat sesji ślubnej. Wybór tego właściwego nigdy nie jest prosty. Mnóstwo opcji może przyprawić o zawrót głowy, dlatego nie zawsze warto podążać za modą i najlepiej wybrać tę opcję, która najbardziej nam odpowiada. A może być ona zupełnie inna niż standardowe, zaskakując zarówno Młodą Parę, jak i wszystkich, którzy później będą oglądać ślubne fotografie. Przykładem jest survivalowa sesja ślubna, która zapewni wszystkim sporą dawkę emocji. Poniżej kilka przykładów na tego typu sesję.

Wspólne rozpalanie ogniska

Umiejętność rozpalania paleniska jest najważniejsza, gdyż pozwoli przetrwać w lesie. Na każdy obozie survivalowym trzeba zaprezentować jak tego dokonać. Warto to pokazać również podczas nietypowej sesji ślubnej, gdy Młoda Para jeszcze w ślubnych strojach, z dala od gości i weselnej zabawy, stara się spędzić wspólny wieczór przy małym ognisku. Takie ujęcie, choć surowe, ma też nutkę romantyzmu. Koniecznie trzeba je wykonywać po zachodzie słońca, aby efekt był jak najlepszy.

Miesiąc miodowy pod namiotem

Survival nie może obyć się też bez schronienia, które samodzielnie trzeba stworzyć. Może to być prosty namiot lub szałas z gałęzi i nazbieranych liści. Budowanie tego tymczasowego domu będzie świetnym tłem do zrobienie energicznych zdjęć świeżo upieczonych małżonków. Na fotografiach można pokazać współpracę Młodej Pary i ich zaaranżowanie w budowanie nowej, wspólnej przyszłości.

Czasem warto się ubrudzić

Nic tak nie kojarzy się z survivalem jak ubrudzeni uczestnicy. Dlatego na koniec sesji, gdy wszystkie statystyczne zdjęcia zostały już wykonane, warto puścić hamulce i wskoczyć do kałuży, stawu czy błota. Tak właśnie powinna wyglądać zakochana para, która spędza czas na łonie natury. Odświętne stroje będą doskonale kontrastować z tą sytuacją i ubrudzonymi twarzami małżonków. Z pewnością takie zdjęcia będą unikatowe i na pewno na każdym zrobią wrażenie.

Czas na prysznic

Bez wody nie da się przetrwać, dlatego zlokalizowanie źródła z czystą wodą, zdatną do picia to pierwszy punkt na liście każdego obozowicza. Wspólne czerpanie wody można uwiecznić podczas sesji. Ponadto leśny strumień doskonale sprawdzi się też jako orzeźwiający prysznic. Młoda Para może zdjęć ubrudzone stroje i wskoczyć do wody trzymając się za ręce. Zdjęcia będzie jeszcze lepszy, gdy wykonana się je o wschodzie słońca, gdy promienie pięknie ocieplają las i skórę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.