Pomysły na sesje ślubne w tematyce biznesowej

Niebanalna sesja ślubna? Opcji na taką formę jest wiele, ale trzeba wyjść poza tradycyjne schematy, gdzie przeważa romantyczność i rustykalny styl. Zdjęciowa sesja ślubna wcale nie musi odbyć się przy blasku promieni zachodzącego słońca czy na piaszczystej plaży. Wybór miejsca może być nieoczywisty, by jeszcze bardziej pobudzić kreatywność i stworzyć niezwykłą pamiątkę z ślubu. Jedynym z bardziej zaskakujących pomysłów na myśl przewodnią sesji ślubnej jest biznes. Jeśli jednak Młoda Para lub klimat korporacji i białych kołnierzyków to warto zaryzykować i zrealizować plan na biznesową sesję ślubną.

W tradycyjnym biurze

Młoda Para na stanowiskach wykonuje służbowe obowiązki. Takie zdjęcia z pewnością będą budzić nie lada ciekawość. Łatwo je zaaranżować – wystarczy biurko z komputerem, stos dokumentów i obrotowe krzesło. Reszta to doza fantazji i radosnej zabawy podczas tworzenia całej sesji. Można urządzić wyścigi na krzesłach biurowych, tworzyć raporty w Excelu bądź niszczyć dokumenty w niszczarce. Pomysłów na taką formą jest naprawdę bardzo wiele.

Przy biurowym sprzęcie

W każdym biurze znajduje się kserokopiarka, która stanowi częsty motyw w filmach o pracy w biurze. Ten atrybut warto wykorzystać podczas sesji ślubnej. Młoda Para może z zaciekłością kserować kolejne stosy różnych arkuszy albo wykorzystać ksero jako formę zabawy i zrobić wspólne odbicie dłoni, a nawet twarzy na urządzeniu. Zdjęcia mają pokazywać pracę i jednocześnie zabawę Młodej Pary.

Pośród drapaczy chmur

Najważniejszy firmy swoje siedziby mają w przeszklonych wieżowcach. Miejski i biznesowy charakter uzyskamy podczas plenerowej sesji w mieście, pośród najwyższych budynków. Wykorzystując grę świateł oraz nieustanny ruch uliczny da się uzyskać spektakularny efekt na ślubnych zdjęciach. Sesję można wykonywać zarówno w ciągu dnia, jak i po zmierzchu, w zależności od zapotrzebowania na efekt miasta nocą lub w szczycie dnia.

Z panoramą miasta w tle

Wiele biurowców posiada taras widokowy, który będzie doskonałym miejscem do zrobienia zdjęć. Można uchwycić wielkomiejski charakter oraz detale aglomeracji. W przypadku braku trasu bardzo dobrą opcją będzie gabinet prezesa na ostatnim piętrze. Takie luksusowe pomieszczenie zazwyczaj oferuje wspaniałą panoramę miasta, przestronną skórzaną kanapę, koniak w karafce i aromatyczne cygara. Idealnie będzie to komponowało się z biznesowymi zdjęciami ślubnymi.

W biznesowej aranżacji

Jeśli Młodą Parę połączyła praca w biurze lub styl ten ma dla nich symboliczne znaczenie, warto te drobne elementy nawiązujące do biznesu wykorzystać podczas ślubnej sesji. W tym wypadku sprawdzi się czarny krawat, kilka segregatorów, kawa na wynos oraz laptop i telefon komórkowy. Wszystkie te symbole pracy będą ciekawie prezentować się w zestawieniu z eleganckim garniturem ślubnym i bajkową suknią Panny Młodej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.