Pomysły na sesje ślubne z rowerami

Para młoda (w strojach ślubnych) idzie przez łąkę z rowerem

Strój na rower powinien dawać komfort i nie krępować ruchów. Jednak jest odstępstwo od tej zasady – w przypadku sesji ślubnej na rowerze. Wtedy wszystkie chwyty dozwolone. W rozłożystej sukni ślubnej jazda jednośladem nie będzie najłatwiejsza, ale zdjęcia z pewnością prezentować się będą spektakularnie. Moda na rower trwa od kilku lat i warto wpleść to w ślubną sesję, zwłaszcza jak jednoślad jest pasją świeżo upieczonych małżonków. Szczególnie ważne jest, aby podczas całej sesji zachować jak najwyższej poziom bezpieczeństwa. Jazdą w takich strojach może być kłopotliwa, dlatego należy wybrać odpowiednio miękkie otoczenie, gdzie ewentualne upadki skończą się bez konsekwencji. Poniżej kilka propozycji na ślubne zdjęcia z rowerami.

Wspólnie prowadząc rowery

Proste, ale zarazem bardzo romantyczne zdjęcia uzyskamy, gdy Młoda Para będzie prowadzić rowery. Koniecznie trzeba wybrać jednoślady w stylu retro, które będą doskonale współgrać z odświętnym strojem. Dodatkowo rowery można przyozdobić kwiatami, by stały się swoistym transportem ślubnym.

Rowerowa przejażdżka

Wybierając leśną polanę, gdzie podłoże jest dość miękkie można pokusić się o zdjęcia ze wspólnej przejażdżki. Uśmiechnięta Para Młoda, ścigająca się na rowerach to bez wątpienia jedno z ciekawszych ślubnych ujęć. A co jeszcze lepsze – zapewni wszystkie mnóstwo frajdy.

W stronę zachodzącego słońca

Jeszcze bardziej romantyczną opcją będzie zdjęcia przy zachodzie słońca. Fotografie oddalających się zakochanych to zawsze strzał w dziesiątkę. W zależności od możliwości Młodej Pary mogą oni jechać na rowerach lub iść trzymając się na ręce. Ciepłe słoneczne promienie dodatkowo wzmocnią miłosny klimat.

Razem zawsze lepiej

Ciekawą opcją na zdjęcia w rowerowym klimacie będzie fotografia na tandemie. Taki rower można wypożyczyć specjalnie na sesję ślubną. Piękne stroje Młodej Pary i nietypowy rower to recepta na unikatowe zdjęcie. Przy braku możliwości wypożyczenia specjalnego roweru, wspólne zdjęcie można wykonać tradycyjnie – zabierając Pannę Młodą na ramę.

Uciekająca rowerem Panna Młoda

Humorystyczny akcent w przypadku rowerowej sesji ślubnej zapewni zdjęcie uciekającej na rowerze Panny Młodej i goniącego ją Pana Młodego. Mimika małżonków będzie tu najważniejszym czynnikiem, bo im więcej uśmiechu, tym lepszy efekt na ślubnych fotografiach.

Piknik z rowerami

Po męczących rowerowych wojażach warto chwilę odpocząć na pikniku. Rower będzie tylko elementem całej scenografii. Do takiego ujęcia przyda się też kocyk, wiklinowy koszyk, owoce i napoje. Fotografię najlepiej wykonać w parku, pośród zieleni, która dopełni cały efekt zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.