Pomysły na sesje ślubne na skateparku

Nowożeńcy z deskorolkami

Sesja ślubna może być tradycyjnie romantyczna, wykonana na łące o wschodzie słońca lub na plaży przy blasku księżyca. Może też być totalnie szalona – w wesołym miasteczku, na torze wyścigowym czy nawet w skateparku. Jeśli Młoda Para kocha jazdę na deskorolce to koniecznie powinna wybrać bliskie sobie miejsce, bo tam zdjęcia wyjdą najlepiej. Taka sesja z pewnością będzie wyjątkowa i będzie czymś więcej niż tradycyjnym wykonaniem kilku pamiątkowych zdjęć. Niemniej wymaga ona znacznie większej dozy kreatywności od fotografa w znalezienia sposobu, który najlepiej zaprezentuje kim są świeżo upieczenie małżonkowie jako para.

Wspólne ewolucje na deskorolce

Zaprezentowanie umiejętności w jeździe na desce na pewno dostarczy mnóstwa wrażeń. Zdjęcia w ruchu zawsze prezentują się spektakularnie, a tym bardziej gdy uwieczniane są na nich ewolucje w ślubnych strojach. Ponadto można wykonać ujęcie, gdy jedno z małżonków z podziwem patrzy na jazdę drugiego.

Z kaskiem im do twarzy

Nie można też zapomnieć o kwestiach bezpieczeństwa. Ciekawe zdjęcia mogą wyjść podczas wspólnego ubierania kasku. Panna Młoda może zapinać kask na głowie Pana Młodego jako symbol opieki nad nim lub odwrotnie – to mąż roztacza opieką nad żoną i sprawdza, czy ma właściwie zapięty kask.

Odpoczynek na rampie

Po wyczynowej jeździe nie może zabraknąć odpoczynku na rampie. Zdjęcie wykonane z większej odległości, pokazujące rozmowę Młodej Pary bądź toast po udanym dniu będzie dobrym zwieńczeniem tematu całej sesji. Ciekawą opcją może też być wspólna wspinaczka na rampę, gdzie czeka niecodzienny, bo bardzo odświętny piknik w skateparku.

Miejski styl w ślubnych strojach

Skatepark pasuje do sesji w miejskim stylu i można to również pokazać podczas ślubnej sesji, gdy np. Młoda Para spaceruje w pobliżu i podziwia akrobacji deskorolkarzy. Ciekawym ujęciem może być uchwycenie zakochanych zza ogrodzenia, które najczęściej ochrania taki plac.

Pełna radości frajda z jazdy

Dodatkowo fotograf przy tego typu sesji może skupić się na ciekawych detalach np. jak splecione dłonie trzymają jednocześnie deskorolkę czy ciekawy zestaw min, który z pewnością będzie towarzyszył ewolucjom. Z pewnością nie zabraknie szerokiego uśmiechu, lekkiej trwogi i radości ze wspólnej pasji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.