Pomysły na sesje ślubne w konwencji SF

Pozornie sprzeczne ze sobą tematy mogą stać się nietuzinkową inspiracją na sesję ślubną. Miłość Młodej Pary oraz ich zamiłowanie do science fiction da się w wyjątkowy sposób zaprezentować na zdjęciach. Takie fotografia mogą być zabawne, romantyczne lub totalnie zaskakujące. Nietypowy motyw można w delikatnej formie dodać do sesji lub całkowicie odejść do kanonu zdjęć ślubnych i puścić wodzę fantazji.

Para Młoda na Marsie

Czerwona planeta kojarzy się z skalnym, pustynnym krajobrazem. Takich miejsc nie brakuje również na Ziemi. Wybierając się na odludny teren o wschodzie słońca może stworzyć klimatyczne zdjęcia, nawiązujące do wycieczki na Marsie. Wzmocnieniem tematu będzie specjalny makijaż Panny Młodej oraz atrybuty w postaci skafandra czy kosmicznych kamienie.

Na tle gwiaździstego nieba

Tematyka science fiction silnie związana jest z kosmosem, którego częścią czujemy się najmocniej w bezchmurną, gwiaździstą noc. Bardzo romantyczna sesja ślubna wymaga od fotografa cierpliwości i odpowiedniego naświetlenia, aby złapać moment spadającej gwiazdy. Z pomocą przyjdą tu programy graficzne, które pozwolą uwypuklić piękno nocy i gwiezdnych konstelacji.

Podróż statkiem kosmicznym

Sesja w stacji kosmicznej? Czemu nie! Coraz częściej muzea oraz instytuty naukowe wychodzą naprzeciw komercyjnym potrzebom i udostępniają swoje sale dla zwiedzających. Sesja ślubna pośród nietypowych eksponatów stworzy naukowy klimat. Para Młoda może również wcielić się w rolę astronautów, którzy wkrótce wyruszą na podbój kosmosu.

Oko w oko z kosmitami

Niezidentyfikowany obiekt latający znamy tylko z obrazów filmowych. Podobnie jak kosmitów, którzy zazwyczaj mają duże głowy i są niezwykle inteligentni. Ulubione sceny z kultowych filmów można przenieść do ślubnej sesji, która za sprawą obróbki graficznej i kilku rekwizytów może zyskać zabawny, a nawet groteskowy charakter. A jest w czym wybierać: Star Trek, Gwiezdne Wojny, ET, Facecie w Czerni. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Powrót z przyszłości

Science Fiction to nie tylko podróże w kosmos, ale również podróże w czasie. Sesja ślubna pokazująca Młodą Parę w przyszłości to nie lada wyzwanie i bardzo oryginalny pomysł. Latające samochody, hologramy zamiast drzew, łączność telepatyczna – wizja przyszłości może mieć przeróżne kształty, które za pomocą programu graficznego można wykorzystać podczas tworzenia sesji ślubnej.

Supermoce Młodej Pary

Każdy marzy, aby mieć jakąś super moc, dzięki której będzie niezwyciężony. Młoda Para swoje supermoce może pokazać podczas sesji – szybkość, siłę, uzdrawianie. W zależności od możliwości aranżacyjnych, sesje można oprzeć na charakterystycznych pozach Młodej Pary, które podkreślą ich wyjątkowe zdolności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.