Pomysły na sesje ślubne inspirowane filmami

Nie ma nic piękniejszego niż uśmiechnięte twarze świeżo upieczonych małżonków. Taki widok wymaga uwiecznienie na sesji ślubnej o ciekawej tematyce. Popularnym tematem tego typu sesji zdjęciowe jest film. Wcielając się w różne postacie można doskonale bawić się i uzyskać niecodzienne fotografie, które później wypełnią rodzinny album. Będzie to niezwykła pamiątka dla kolejnych pokoleń. Poniżej kilka pomysł na sesję ślubną w klimacie filmowym.

Szybcy i zakochani

Kultowy film z szybkimi samochodami w roli głównej może być ciekawą inspiracją do stworzenie nietypowej sesji ślubnej. Należy jednak pamiętać, że tylko przyjazne otoczenie to warunek, by na fotografii było widać radość Młodej Pary. Dlatego zdjęcia Młodej Pary podczas wyścigu na specjalnym torze muszą być wykonywane z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.

Nie tylko Mr. & Mrs. Smith

Podobno podczas kręcenia tego filmu Angelina Jolie i Brad Pitt zakochali się w sobie. Dynamiczne sceny walki zakochanych można odtworzyć podczas wyjątkowej i energetycznej sesji weselnej. Wszystko oczywiście z przymrużeniem oka – broń mogą zastąpić kolorowe pistolety na wodę, a liczne filmowe efekty specjalne zagrają płatki kwiatów bądź konfetti.

Zakochany jak kundel

Każdy z nas zna romantyczną scenę z tej kreskówki – pocałunek skradziony podczas jedzenia spaghetti. Takie zdjęcia bardzo łatwo przenieść do realnego świata i odwzorować wspólne jedzenie makaronu z miłosnym finałem. Świetna zabawa i mnóstwo śmiechu są gwarantowane.

Z dziennikiem w ręku

Film Dziennik Bridget Jones skierowany jest przede wszystkim do kobiet, ale podczas ślubnej sesji to właśnie Panna Młoda jest najważniejsza, dlatego może on stać się inspiracją do zdjęć. Główna bohaterka kocha opisywać swoje przeżycia, dlatego pamiętnik to nieodzowny atrybut takiej sesji. Przydatne mogą być również królicze uszy i wygodna damska blizna. Wszystkie te symbole doskonale wpiszą się w klimat takiej sesji.

Filmowa klasyka

Wykorzystanie motywów ze starych, czarno-białych filmów może zapewnić ciekawy efekt na zdjęciach ślubnych. Wśród rekwizytów wykorzystać można m.in. melonik czy charakterystyczne wąsy, który od razu przywodzą skojarzenie z Charlie Chaplinem, a czerwone usta i blond loki stworzą ślubną Marilyn Monroe.

Zaśpiewaj mi „La la la”

Popularny musical zyskał uznanie za sprawą pięknych kadrów, które idealnie sprawdzą się podczas ślubnej sesji. Nocne zdjęcia przy blasku księżyca, miejski plener czy fotografie podczas gry na fortepianie to kwintesencja romantyzmu. Wykorzystanie motywów z filmu „La la land” to gwarancja udanych zdjęć Młodej Pary.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.