Pomysły na sesje ślubne dla globtroterów

Pasja podróżnicza potrafi połączyć parę i stworzyć udany związek, bo wspólne odkrywanie świata zapewnia mnóstwo satysfakcji. Zarówno małe, jak i te duże wprawy są gwarancją niezapomnianych przygód i zostają w pamięci na zawsze. Warto te wartości pokazać podczas najważniejsze sesji zdjęciowej w życiu – sesji ślubnej. Temat wspólnych podróży doskonale będzie prezentował się na pamiątkowych fotografiach zakochanych globtroterów. Poniżej kilka pomysłów na sesję ślubną w takim klimacie.

Z bagażami

Podróżowanie wiąże się życiem na walizkach. W zależności do celu podróży przydadzą się pojemne plecaki lub walizki na kółkach. Przedmioty te doskonale sprawdzą się jako rekwizyty podczas sesji ślubnej w klimacie podróżniczym. Młoda Para z wypełnionymi pleckami udająca się w stronę słońca – taki kadr to gwarancją świetnego zdjęcia. Inna opcja to wspólne pakowanie walizek przed kolejną podróżą, co zawsze stanowi nie lada wyzywanie. Taka swobodna i zabawna sesja z pewnością przyniesie mnóstwo przyjemności Młodej Parze.

W samolocie

Dalekie wyjazdy stały się zdecydowanie prostsze za sprawą wygodnych połączeń lotniczych. Dla podróżników samolot to najczęstszy środek transportu, dzięki któremu mogą spełniać swoje marzenia. Kilka zdjęć w samolocie, na płycie lotniska czy w hali odlotów stworzą unikatową sesję ślubną. Jej organizacja zależy jednak od przychylności danego lotniska i linii lotniczych. Na szczęście coraz więcej firm wychodzi naprzeciw niecodziennym pomysłom i wyraża zgodę na takie sesje zdjęciowe.

Za granicą

Oczywistym miejscem na sesję ślubną dla podróżników jest ich ulubiony kraj, z którym wiążą się z najpiękniejsze wspomnienia. Może to być miejsce pierwszego wspólnego wyjazdu, romantyczny Paryż, urokliwa Sardynia czy egzotyczne Filipiny. Dawka emocji i radość z powrotu do ulubionego zakątka na ziemi pozwolą na zorganizowanie cudownej sesji. W miarę możliwość można zdecydować się na wynajęcia tamtejszego fotografa ślubnego lub zabrani z Polski zaufanej osoby, która wykonana zdjęcia na miejscu.

Na biwaku

Podróżować można również w głąb natury. Wspólny wyjazd na Mazury i biwak nad brzegiem jeziora czy wprawa w Tatry i nocleg pod gołym niebem. Bliskość przyrody tworzy magiczny klimat, któy doskonale wpisuje się w kanon podróżniczych zdjęć ślubnych. Rozstawianie namioty w strojach ślubnych czy pieczenie kiełbasek na ognisku uczynią zdjęcia bardzo nastrojowymi. Do takiej sesji nie potrzeba wielu rekwizytów, gdyż piękna polska przyroda zapewni idealny plener pod wymarzoną sesję ślubną dla podróżników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.