Pomysły na sesje ślubne dla geeków

Wspólne zainteresowanie to najlepszy motyw przewodnik sesji ślubnej. Jeśli Młoda Para interesuje się nauką i należy do grona geeków z powodzeniem można to przedstawić na nietuzinkowych zdjęciach. Wystarczy dodać kilka atrybutów, aby uzyskać specyficzny klimat pomimo wykonywania ślubnych zdjęć. Sesje ślubne w takim stylu powinny być zabawne, z lekkim przymrużeniem oka i nutką romantyzmu. Poniżej kilka pomysłów na sesje ślubne dla geeków.

Komputer na pierwszym planie

Nic tak nie kojarzy się z geekiem jak komputer, który stanowi główny narzędzie kontaktu z światem oraz rozrywki. Para Młoda na wiele sposobów może pozować przy komputerze – grając, naprawiając, czy nawet kupując nowy sprzęt. Interesującym zabiegiem będzie wykorzystanie dawnych pecetów, które podkreślą rolę komputera i stworzą klimat powrotu do przeszłości.

Okulary niczym szkło powiększające

Jednym ze stereotypów związanych z geekami są duże okulary, które w filmach pozwalają odróżnić geeka od innych osób. Ten atrybut warto wykorzystać podczas sesji ślubnej w wersji przerysowanej. Charakterystyczny, bardzo grube szkła będą zabawnie kontrastować z odświętnym strojem Młodej Pary i pozwolą stworzyć fotografie pełne humoru i zabawnych min.

Podczas laboratoryjnych eksperymentów

Zainteresowanie nauką może przejawiać się także wiedzą chemiczną. Wspólne przeprowadzenie ciekawych eksperymentów doskonale sprawdzi się podczas sesji. Można wykorzystać ciekły azot, by na fotografiach uchwycić charakterystyczny dym. Wszelkie bezpieczne eksperymenty z wykorzystaniem kolorowych fiolek i próbówek będą dobrą opcją na taką sesję.

Z wizytą w centrum kosmicznym

Niemal każdy geek marzy, aby pracować w NASA. Logo słynnej amerykańskiej agencji można wyeksponować na zdjęciach np. zakładając modne koszulki lub odwiedzając muzeum poświęcone podróżom kosmicznym. Wiele tego typu galerii i muzeów udostępnia swoje pomieszczenia w celu wykonania pamiątkowej sesji.

Technologiczny zawrót głowy

Każdy geek ma zbiór swoich ulubionych gadżetów – tablet, konsola do gier, smartwatch, itd. Wszystkie te przedmioty wyśmienicie sprawdzą się podczas ślubnej sesji, bo dodane do stylizacji Młodej Pary będą tworzyć ciekawe zestawienie. Innym pomysłem jest wspólne rozpakowywanie ślubnych prezentów, którymi będą właśnie typowe geekowe gadżety.

Ubiór ma znacznie

Każdy geek ma w swojej szafie wygodny, elegancki sweterek oraz spodnie w kartkę, dlatego ślubna sesja zdjęciowa nie może obyć się bez nawiązania do codziennych stylizacji Młodej Pary. Można podczas sesji pokazać outfit przed ślubem, w trakcie ślubu oraz po ślubie, skupując się na oryginalnym ubierze Młodej Pary. Takie fotografie z pewnością wywołują uśmiech i będą doskonałą pamiątką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.