Pomysły na sesję ślubną w stajni

Pani młoda i pan młody stoją przy białym koniu

Nie ma ważniejszej sesji zdjęciowej w życiu niż sesja ślubna. Ten wspaniały dzień wymaga uwiecznienia, dlatego warto dokładnie zaplanować jak będzie wyglądała nasza sesja. Ślubne sesje zdjęciowe mogą przebiegać zupełnie inaczej, wszystko zależy od potrzeb Młodej Pary, ich pasji i odwagi. Co ważne, taka sesja zdjęciowa nie musi być typowa, czyli na romantycznej plaży o wschodzie słońca. Jeśli wspólną pasją świeżo upieczonych małżonków są konie, to najlepszym tłem do zdjęć ślubnych będzie stajnia. Będzie to niezwykła pamiątka dla kolejnych pokoleń.

Ofert na wykonanie ślubnych zdjęć w różnych sceneriach nie brakuje. Jednak bardziej wymagająca sesja wymaga też profesjonalnego podejścia i doświadczonego fotografa. Młoda Para w nietypowym i mało romantycznym miejscu musi dobrze się prezentować, dlatego należy przygotować przyjazne otoczenie, które pozwoli na zrobienie zdjęć w przyjemnej atmosferze. Ciekawych kadrów w stajnie z pewnością nie zabraknie, ale niezbędna będzie również odpowiednia stylizacja Młodej Pary. Odpowiednim atrybutem będzie wianek dla Panny Młodej, sianko lub marchewka do karmienia koni oraz kalosze.

Młoda Para pracuje w stajni

Specjalnie obuwie i odświętny, ślubny strój to doskonały kontrast, który warto pokazać na zdjęciach ślubnych. Nie trzeba się przy tym mocno brudzić, wystarczy np. przewozić siano na taczce lub przenosić je do spiżarni. Takie nietypowe ujęcie podczas pracy, w delikatnym mroku na pewno będzie wyjątkowe.

Młoda Para karmi zwierzęta

Nie może zabrnąć zdjęcia podczas karmienia koni. Zakochani mogą wykorzystać znane przysmaki jak kostki cukru czy marchewka, a nawet poczęstować zwierzęta ślubnym wiankiem z polnych kwiatów i ziół. W ten sposób na twarzach Młodej Pary na pewno będzie wiele emocji, które wzmocnią przekaz ślubnych fotografii.

Młoda Para podczas przejażdżki

Wspólna konna przejażdżka to zdecydowanie jeden z najbardziej romantycznych kadrów, jakie można sobie wyobrazić. Warunkiem są dobre umiejętności jeździeckie. Jeśli Panna Młoda czy Pan Młody nigdy tego nie robili lepiej skupić się na zdjęciach statycznych. Strach przed pierwszą jazdą na koniu nie będzie dobrze prezentować się na ślubnych zdjęciach, a ślubna sesja ma być przede wszystkim przyjemna i radosna.

Młoda Para spaceruje z koniem

Bardzo romantycznie prezentować się będzie również odprowadzanie zwierząt do stajni po wspólnej wycieczce. Najlepszą porą na taki kadr jest zachód słońca, ciepłe promienie dodatkowo wzmocnią całą kompozycję. Młoda Para może wspólnie trzymać za lejce bądź głaskać konia po głowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.