Pomysły na samochodowe sesje ślubne

Ślubne zdjęcia to cenna pamiątka na cały życie, dlatego wybór rodzaju sesji nie powinien być przypadkowy. Warto uwzględnić pasje Młodej Pary i przenieść to na piękne fotografie w weselnych strojach. Takie zdjęcia ma swój niezwykły klimat, który dodatkowo podkreśli uczucie świeżo upieczonych małżonków. Przykładem takiej sesji jest sesja w samochodzie, gdy motoryzacja okazuje się być wspólnym zainteresowaniem. Pojazd można wykorzystać na wiele sposobów, aby stworzyć unikatową scenerię dla zdjęć ślubnych, a pasjonaci motoryzacji na pewno najważniejszy dzień w życiu będą chcieli uczcić za kierownicą.

Gaz do dechy

Trudna do wykonania, ale bardzo efektowna sesja, gdy Pan Młody lub Pani Młoda siedzi za kierownicą auta i mknie przez kręte drogi w stronę zachodzącego słońca. Ujęcie z ostrością ustawioną na samochód i rozmazanym tłem zrobi furorę wśród rodziny i przyjaciół. Ciekawe zdjęcie można również wykonać jadąc przed pojazdem Młodej Pary lub montując aparat z samowyzwalaczem na desce rozdzielczej.

W zabytkowym pojeździe

Zdecydowanie spokojniejsza, bardziej klasyczna wersja sesji odbędzie się przy udziale zabytkowego samochodu, np. Forda Mustanga z 1969 roku czy Lincoln Continental. Sesja można być wykonana w sepii lub w biało-czarnym stylu, by jeszcze bardziej podkreślić klimat dawnych lat. Melonik na głowie Pana Młodego i długi papieros w dłoni Pani Młodej zagwarantują scenę iście z filmów z lat dwudziestych.

Na torze wyścigowym

Jeśli pasją młodej Pary są wyścigi to najlepszym miejscem na sesje będzie tor wyścigowy i bolid formuły 1. Kosztowna sesja, ale jednocześnie niezapomniane przeżycie dla zakochanych. A zdjęcia ściągających się małżonków będzie najlepszą pamiątką. Można również wykorzystać charakterystyczne rewizyty, jak flagi, kaski czy wielkie opony.

W samochodowym luksusie

Kilkunastometrowa limuzyna to symbol luksusu. Sesja wewnątrz takiego pojazdu epatować będzie blichtrem i bogactwem. Wykorzystując grę świat i cienia uzyska się bardzo intymny charakter sesji. Można również pokusić się o zdjęcia Młodej Pary z szampanem lub nocne w blasku miejskich neonów, tworząc bardziej imprezy charakter fotografii.

Motoryzacyjny oldschool

Doskonale na zdjęciach ślubnych prezentować się będą samochody w stylu retro jak Garbus, Maluch czy Syrenka. Kultowe auta często wykorzystywane są jako auto ślubne, gdyż doskonale współgrają ze stylistyką romantycznego wesela. Plenerowa sesja z takim samochodem to gwarancja udanych zdjęć.

W stylu Hollywood

Drogie, szybkie i ultranowoczesne auta zdobią ulice słynnego Hollywood. Mekka gwiazd kina i estrady może być świetną inspiracją dla fotografa. Zdjęcia w takim stylu wymagają kosztownego auta jak Porsche, Ferrari czy Aston Martin. Do tego należy dodać słoneczną pogodę, palmy oraz szerokie uśmiechy Młodej Pary, która celebruje swoją miłość w najbardziej pożądanych cudach motoryzacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.