Pomysły na patriotyczne sesje ślubne

Splecione ze sobą serca - jedno w kolorze biały, a drugie w czerwonym

Pomysłów na sesję ślubną nigdy dość. Fotografowie ślubni prześcigają się w nietypowych koncepcjach na fotografie uwieczniające najważniejszy dzień w życiu. W ostatnim czasie modne stały się sesje w klimacie patriotycznym. Trend ten przywędrował do Polski ze Stanów Zjednoczonych, gdzie zdjęcia z wykorzystaniem amerykańskiej flagi oraz innych symboli narodowych są na porządku dziennym. W Polsce sesję patriotyczne były rzadziej realizowane ze względu na obawy o niewłaściwe wykorzystanie polskich symboli narodowych. Poniżej kilka propozycji na ujęcia w klimacie patriotycznym, która będą pasować do sesji ślubnej.

Z flagą w tle

Biało-czerwone barwy polskiej flagi będą wspaniale korespondować ze strojem Młodej Pary. Flagę najlepiej wykorzystać podczas zdjęć w ciekawym plenerze, gdy jest ona elementem uzupełniającym całego ujęcia. Może to być punkt widokowy, plaża nad polskim morzem czy szczyt górski. Para Młoda trzymająca flagę podkreśli swoją radość z bycia obywatelem Polski. Zdjęcie z flagą można też wykonać podczas zagranicznej sesji ślubnej, wystarczy udać w okolice polskiej ambasady czy konsulatu, gdzie na różnych maszynach powiewają biało-czerwone barwy.

Symbole narodowe

Sesja Ślubna w klimacie patriotycznym może być realizowana poprzez wykorzystanie słynnych zabytków i symboli narodowych. Przykładem takiego miejsca jest warszawska Syrenka, gdzie można zrobić piękne zdjęcie spacerującej Młodej Pary. Innym bardzo polskim miejscem jest Wawel. Na słynnym krakowskim zamku często można spotkać świeżo upieczonych małżonków, gdyż tam zdjęcia plenerowy zawsze wychodzą doskonale – cudowne zabytki i wiele malowniczej zieleni to gwarancja udanych fotografii.

W góralskim klimacie

Lokalny patriotyzm można ciekawie przedstawić podczas unikatowej sesji ślubnej. Charakterystyczne góralskie stroje warto wykorzystać podczas takich zdjęć. Panna Młoda może ubrać czerwone korale, a Pan Młody góralską czapka, wcielając się w zakochanych mieszkańców polskich Teatr. Takie zdjęcia z pewnością zapadną w pamięć.

Patriotyczne detale

Decydując się na sesje w klimacie patriotycznym warto postawić na detale. Bukiet Panna Młodej z biało-czerwonych kwiatów, spinki z mankietów z polskim orłem czy obrączki z patriotycznym grawerem będzie można uwiecznić na zdjęciach i pięknie zestawić to z plenerowymi ujęciami romantycznej sesji ślubnej. Wykorzystać można też drona, wykonując fotografie z lotu ptaka, gdy Młoda Para na śniegu lub piasku wykonuje „polskiego orzełka”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.