Pomysły na letnie sesje ślubne

Lato to czas ślubów i pięknych ceremonii. W tym okresie organizacja wesela jest znacznie łatwiejsza, bo sprzyjająca pogoda pozwala na wygodniejsze stroje i przyjemniejszą temperatura. Dobra aura jest również niezwykle istotna podczas sesji ślubnej. Cieplejsze miesiące pozwalają na większą dozę fantazji, bo zdjęcia można robić o każdej porze, nie martwiąc się przymrozkami czy opadami. Letnie poranki czy zachody słońca z pewnością należą do najczęściej fotografowanych momentów. Poniżej kilka pomysłów na letnią sesję ślubną.

Na piaszczystej plaży

Złocisty piasek, morskie fale i zachód słońca – wymarzony plener dla każdej Pary Młodej. Piękna gra świateł zapewni spektakularny efekt. Bardzo romantycznie będzie też nad jeziorem. Drewniany pomost i letnie słońce to gwarancja udanych zdjęć. Sesja na plaży daje wiele możliwości – odważniejsze pary mogą wejść do wody i bawić się w najlepsze, tworząc unikatową pamiątkę ze ślubu.

W skąpanych w słońcu górach

Góry latem rzadziej są wybierane, jednak właśnie w tym okresie można uchwycić najpiękniejsze barwy natury. Majestatyczny wschód słońca zza górskich masywów stworzą najwspanialsze dopełnienie fotografii zakochanej Młodej Pary. Górskie tereny obfitują też w różnorodną faunę i florę, co doskonale wpisze się w klimat takiej sesji.

W deszczu kwiatów

Najmodniejsze kwiaty wczesnym latem to… rzepak. Soczyście żółte pola rzepaku cudownie wyglądają na zdjęciach. Nie ma lepszego miejsca na oryginalną ślubną sesję. Mając zaprzyjaźnionego gospodarza, który zgodzi się na wejście na pole, warto wykorzystać moment na początku lata, gdy kwitną kwiaty rzepaku i stworzyć najbardziej spektakularne zdjęcia ślubne.

Pośród łanów zbóż

Druga część lata to żniwa. Piękno zbóż warto uwiecznić również na zdjęciach Młodej Pary. Sielski klimat na polu pszenicy pięknie uzupełni taką sesję. Atrakcyjnie prezentować się również może scenka ze żniw – Młoda Para podczas zbiorów na wozie lub z widłami. Taka sesja dodatkowo zyska humorystyczny wymiar.

Z lodami na patyku

Lato to zdecydowanie czas przepysznych lodów. Ten wakacyjny atrybut koniecznie trzeba wykorzystać podczas sesji ślubnej. Młoda Para może tego dnia do woli objadać się najróżniejszymi lodami – na patyku, włoskie lub w tradycyjnym wafelku – każde będą smakowały i prezentowały się wyśmienicie. Taka sesja może być również bardzo zabawna, gdy np. lody wyglądają na głowie Pana Młodego. Szaleństwo i beztroska zabawa podczas takiej sesji to recepta na sukces.

W wakacyjnym klimacie

Lato kojarzy się również z wakacyjnym urlopem. Jednak nie wszyscy mogą pozwolić sobie na zagraniczną sesję ślubną, ale motyw podróży można śmiało wykorzystać. Z pewnością będą potrzebne walizki na kółkach, słomkowe kapelusze i odlatujący samolot w oddali. Taką urlopową sesję można również zorganizować przy hotelowym basenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.