Foto-atrakcje na weselu

Organizacja ślubu wymaga zaplanowania różnych atrakcji, dzięki którym goście będą mogli ciekawie i nietypowo spędzić całe wesele. Pod uwagę należy wziąć zarówno zabawy dla dzieci, jak i dorosłych. Obie te grupy mogą połączyć fotoatrakcje, które kocha każdy, bez względu na wiek. Ponadto fotografie są świetną pamiątką dla gości oraz Młodej Pary, która za ich pośrednictwem będzie mogła zobaczyć jak dobrze wszyscy się bawili. Jakie obecnie fotograficzne atrakcje są najpopularniejsze na ślubach?

Wygodna fotobudka

Prosta w obsłudze i ekspresowa fotobudka to zabawa, która od lat pojawia się już na polskich weselach. Sprzęt można wynająć wszędzie w różnych wersjach. Dostępne są klasyczne fotobudki z wyzwalaczem i monitorem oraz wystylizowane na styl retro lub z nowoczesny designem. Zawsze towarzyszy im szereg różnych ozdób jak peruki, okulary, kapelusze, maski i dodatki do ubiorów, dzięki którym można przebierać się i nieustannie zmieniać stylizacje do zdjęć. Specjalnie podłączona drukarka na bieżąco wydaje niewielkie fotografie. Każda może zawierać podpis z datą i miejscem ślubu. Poza tym fotografie zapisywane są cyfrowo i można później cały plik zdjęć pobrać ze strony. Zbiór szalonych fotek z całej imprezy z pewnością dostarczy mnóstwo radości podczas oglądania ich kilka dni po weselu.

Zaskakujaca fotokabina

Inna, bardziej intymna wersja fotobudki. Wygodna kabina pozwala na robienie zdjęć poza widokiem pozostałych uczestników wesela. Seria zdjęć wykonywana jest po wejściu do środka, gdzie od razu drukowane są zabawne fotki. Można się przebierać i robić zabawne miny. Kabiny ograniczają jednak liczbę osób na zdjęciu, dlatego zalecane są na mniejszych imprezach, aby nie powstawały zbyt duże kolejki.

Retro polaroid

Znany wszystkim niewielki aparat ponownie jest bardzo modny. W odróżnieniu od fotobudki można go wszędzie zabrać i uwiecznić na zdjęciach różne scenografie oraz momenty. Zdjęcia gotowe są po kilku minutach, więc doskonale sprawdzają się jako pamiątkowy dodatek do Księgi Gości, która powinna być umieszczona w widocznym miejsce przy sali weselnej.

Ramka na zdjęcia

Gigantyczna rama na zdjęcia będzie ciekawie prezentować się na ślubnych fotka, dając efekt osób wychodzących z obrazu. Ramka może być klasyczna, drewniana lub kolorowa i błyszcząca – efekt będzie bardzo zaskakujący. Ponadto dzięki tej ramce każdy będzie miał okazję zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie z Młodą Parą.

Gwiazdorska ścianka

Goście na wesele będą mogli poczuć się jak prawdziwi celebryci, gdy będą pozować na tle autorskiej dekoracji. Ścianka może zawierać humorystyczne hasła i modne symbole. Tuż przy niej można ułożyć czerwony dywan, który doda szyku całej stylizacji. Zdjęcia wykonywać będzie profesjonalny fotograf z lampą błyskową, który uraczy gości blaskiem fleszy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.