7 pomysłów na humorystyczną ślubną sesję zdjęciową

Większość ślubnych sesji wykonywana jest w romantycznym oraz uroczystym stylu. Fotograf w celu pokazania uczucia Młodej Pary wykorzystują piękne krajobrazy i miłosne atrybuty. Jednak zdjęcia ślubne wcale nie muszą być utrzymane w takiej konwekcji. Zamiast ładnych i upozowanych fotografii, można dać się ponieść chwili i stworzyć bardzo zabawną sesję ślubną, które nie tylko nie będzie świetną przygodą, ale też doskonałą pamiątką.

Być jak dziecko

Pozowanie oraz wymuszone pocałunki powodują, że wiele par ma bariery przed zdjęciami ślubnymi, które zamiast cieszyć, powodują stres. Dlatego warto wówczas odejść od schematu i dać się ponieść dziecięcej zabawie. Pomysłem na zabawną sesję może być właśni wcielenie się w dzieci. Wykorzystanie pluszowych zabawek, smoczka czy dziecięcego łóżeczka w zestawieniu ze ślubną suknią i garniturem na pewno wyjdzie bardzo śmiesznie.

Śmieszna scenografia

Kolejne urocze zdjęcia można zrobić w Wesołym Miasteczku. Wspólna przejażdżka na karuzeli czy wizyta w labiryncie luster mogą zaowocować zabawnymi sytuacjami, które doskonale zobrazują beztroskę Pary Młodej przy śmiesznym otoczeniu. Dodając do tego roześmiane twarze i dużo radości – efekt wspaniałej sesji ślubnej z humorystycznym akcentem jest murowany.

Pośród zwierzątek

Podobnie jak Wesołe Miasteczko sprawdzi się też cyrk i urocze zwierzątka. W cyrku można się przebrać za klauna i stworzyć własne ślubne show. Natomiast słodkie szczeniaki czy kociaki zawsze będą wywoływać szeroki uśmiech. Do tak nietypowej pamiątki z ochotą będzie się powracało w kolejnych latach małżeństwa.

Zabawne miny

Zabawny plener z pewnością ułatwi wykonania humorystycznej sesji ślubnej, jednak nie mając odpowiedniego otoczenia również można stworzy dowcipny reportaż. Wystarczy robić miny i dobrze się bawić. Taka sesja zezwala na użycie łaskotek oraz rozśmieszania parter, wówczas zdjęcia są naturalne i przyjemne.

Zaskakujące ujęcia

Zabawnie może również wyjścia sesja plenerowa z ukrycia. Para Młoda nie wie, kiedy zdjęcie są wykonywane, dlatego znika pozowanie, a pojawia się zabawa i naturalność. W przypadku takich fotografii można uchwycić wiele nieprzewidzianych momentów, z których będzie można się śmiać przez wiele kolejnych lat.

Łamiąc i nie łamiąc stereotypy

Dużo śmiechu zapewnią przebieranki, które przedstawią Państwa Młodych w różnych scenkach. Może być stereotypowo, czyli Pani Młoda jako bardzo wymagająca żona, a Pan Młody wciela się w znudzonego przed telewizorem męża. Można również zrobić odwrotnie czy Perfekcyjny Pan Domu w kuchni oraz wiecznie zapracowana Pani Domu – na pewno będzie bardzo śmiesznie.

Ciekawe gadżety

Humorystyczną sesję ślubną da się też przeprowadzić wykorzystując różne gadżety. Kolorowe balony, śmieszne czapeczki, maski, peruki czy okulary sprawią, że wyjdą zabawne zdjęcia niczym z fotobudki. A dodając do tego dowcipne napisy np. „The End….” Lub „Game over” stworzy unikatowy i humorystyczny album ślubnych fotografii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.