Ślubne sesje fotograficzne w konwencji filmowej

Uciekająca Panna Młoda

Słynna komedia romantyczna z Julią Roberts w roli głównej może być doskonałą inspiracją na scenerię ślubnej sesji. Na pierwszym planie będzie panna młoda, która powinna wykazać się nie ladą odwagą. Najważniejszym punktem tej sesji będzie konna przejażdżka. Zdjęcie z uciekającą w sukni ślubnej panną młodą to kwintesencja tej sesji ślubnej. Ważnym atrybutem są też sportowe buty, które powinni mieć państwo młodzi. Zdjęcia w ruchu, dynamiczne i pełne zatroskania – taka będzie sesja na bazie filmu „Uciekająca Panna Młoda”.

Noc Wielkiego Gatsby

Bogactwo, przepych i mnóstwo szampana. Wielki Gatsby był pewny siebie i miał cały świat u stóp. Sesja ślubna w stylu wielkiego Gatsby’ego sprawdzi się, gdy pan młody lubi pozować i być w centrum zainteresowania. Piękne fotografie w nocnym plenerze dużego miasta, z kieliszkami szampana i w zabytkowym samochodzie z lat dwudziestych to tylko kilka opcja na zdjęcia filmowe. Warto też zadbać o stylizację wizerunku, czyli odpowiedni makijaż i fryzury, wówczas efekt murowany.

W stylu Jamesa Bonda

Kolejna propozycja, gdzie to pan młody jest na pierwszym planie jest stylizacja na Jamesa Bonda. Najważniejszym atrybutem będzie pistolet oraz czarny smoking. Panna młoda, jak każda kobieta Bonda musi być zakochana po uszy i bardzo uwodzicielska. Pełne emocji fotografii z akcji szpiegowskich Bonda stworzą wspaniała sesję ślubną. Przy realizacji zdjęć można też zdecydować się na zdjęcia w sportowych samochodach, a dla najodważniejszych par, np. przy wykonywaniu skoku na bungee. Sporty ekstremalne to znak rozpoznawczy agenta 007.

Bajkowo jak u Shreka

Pary z dużym dystansem do siebie mogą zaryzykować i wybrać stylizację na Shreka. Pomalowana na zielono twarz i doklejone uszy z pewnością nie dodadzą urody, ale stworzą doskonałą możliwość na zdjęcia ślubne. Fotografia jak z bajki, gdy przy ołtarzu stoi osioł i ciastek, to gwarancja uśmiechu na długie lata. Bajkowa sesja ślubna nie musi kojarzyć się z Kopciuszkiem, ale jeśli lubicie zaszaleć i dużo się śmiać to Shrek jest najlepszym wyborem. Warto zadbać też o scenerię, czyli wybrać na okoliczną łąkę i mokradła.

Kolorowy Bollywood

Fascynację dalekimi kulturami można przenieść również na zdjęcia ślubne. Jednym z popularniejszych inspiracji są w ostatnim czasie piękne Indie. Morze kolorów, taniec i śpiew to najważniejsze motywy sesji Bollywoodzkiej. Wystylizowana panna młoda oraz odpowiednio ubrana pan młody, do tego brokat, kwiaty i dużo świec – to najważniejsze elementy dekoracyjne, dzięki którym stworzy sesję ślubną w orientalnym stylu. Pokój na taką sesję powinien być ozdobiony barwnymi tkaninami, przyda się również wachlarz i szisza. Dużą rolę w tym wypadku odegra również zabawa cieniem i światłem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.