Sesja ślubna w windzie

sesja ślubna w windzie

Alex Andrei/bigstockphoto.com

Winda jako tło sesji ślubnej wprowadza wyjątkowy, bardzo intymny charakter sesji zdjęciowej. To pomysł dla tych par, które nie wstydzą się pokazać fotografowi swojej zmysłowości.

Najlepszy efekt zdjęcia uzyskamy, gdy światło w windzie będzie nieco przytłumione. Ważne, by lustro znajdujące się we wnętrzu windy było idealnie przejrzyste.

Sesja w widzie to spore wyzwanie dla fotografa, bo surowe wnętrze windy tworzy zupełnie inne tło niż np. wiosenny sad. Dlatego najważniejsze, by wynajęty fotograf uchwycił tę chemię i uczucia łączące Młodą Parę.

Pomysłów na ustawienie młodych jest wiele. Panna Młoda oparta o ścianę windy, z podniesioną przez wybranka suknią odkrywającą jej kuszące kształty, jednocześnie zdejmująca krawat swojemu mężczyźnie lub Para Młoda spowita w namiętnym pocałunku, gdy drzwi do windy się zamykają. Zdjęcia wykonane w takim plenerze powinny zawierać nutę pikanterii w połączeniu z klasą i elegancją. Dlatego warto wybrać sprawdzonego fotografa, by wśród takiej scenerii nie uzyskać efektu pospolitej rozkładówki z magazynów dla mężczyzn.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.