Sesja ślubna w sadzie

sesja ślubna w sadzie

Okssi/bigstockphoto.com

To idealna propozycja dla osób ceniących sobie kontakt z czystą naturą. Bijący niesamowitym ciepłem plener ślubny w sadzie, wśród kwitnących drzew, zielonej trawy i brązowych gałązek tworzy niezwykle bajkową atmosferę. Coś dla romantycznych par.

Decydując się na taki plener warto dobrać odpowiednią porę roku, czyli wtedy, kiedy sad kwitnie. Urok przyrody budzącej się do życia po zimie najlepiej komponuje się z popołudniowym słońcem ciepłych, letnich dni. W ten sposób powstaje idealne tło do niesamowitej sesji ślubnej. Doskonały efekt można uzyskać, gdy uchwycimy promienie słoneczne przebijające się pomiędzy porosłymi gałązkami, a trawa pokryta jest żółtymi mleczami.

Panna Młoda może na fotografii kusić Pana Młodego jabłkiem. Wyeksponowanie czerwieni owocu będzie dodatkowym plusem. Jako rekwizytów do zdjęcia można użyć starych wiklinowych koszy lub skrzyni na jabłka, w które Młoda Para wrzuca zebrane owoce. Można także użyć drewnianej drabiny, na której stoi Panna Młoda, zrywająca owoce i podająca je Panu Młodemu. Pomysłów na aranżację zdjęcia jest całe mnóstwo. Wszystkie wyglądają niezwykle urocze w tej sielankowej scenerii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.