Rozbierana sesja ślubna

Jest to jedna z bardziej kontrowersyjnych sesji fotograficznych, choć posiada swoich amatorów. Tę odważną, szokującą i niezwykle intymną sesję ślubną można wykonać zarówno we wnętrzach, jak i w plenerze.

rozbierana sesja ślubna

Jako plener doskonale sprawdzi się do tego zamek lub jego ruiny, plaża, pole i inne nieco ukryte zakątki przyrody. Warto wykorzystać tu takie rekwizyty jak wachlarze, parasolki, kwiaty i kapelusze, które będą zasłaniać intymne strefy ciała nowożeńców.

Rozbierana sesja ślubna wykonana w domu lub w studiu fotograficznym na pewno bardziej rozluźni nowożeńców i będą oni mogli lepiej współpracować z fotografem. Podczas niej przyda się piękna i seksowna bielizna, welon i krawat, powieszony w niekoniecznie przeznaczonym do tego miejscu.

Jeśli chodzi o pozy, to może znaleźć się wśród nich np. opierająca się o ścianę Panna Młoda i podnoszący jej nieco od tyłu sukienkę wybranek czy też rozebrany do pasa Pan Młody wśród łanów zbóż , który będzie zaglądał w odkryty dekolt swojej ukochanej.

Państwo Młodzi decydujący się na rozbieraną sesję ślubną powinni przemyślanie i rozważnie wybrać takiego fotografa, który zrobi im zdjęcia ze „smaczkiem” i klasą, a nie takie trącające o pornografię. Wówczas ślubny album fotograficzny będzie wspaniałą pamiątką, ukazującą niezwykłą intymność między dwojgiem kochających się osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.