Pomysły na wiosenną sesję ślubną

Kilka pomysłów na ciekawe sesje ślubne robione wiosną.

Z wodą w tle – sesja ślubna nad wodą, nie koniecznie nad morzem, równie urokliwe może być jezioro czy brzeg rzeki, słońce, woda, wiatr we włosach, romantyczne molo. Piękne zdjęcia mogą powstać na tle balustrady oraz pomostu zbudowanego z desek, im starsze tym bardziej klimatyczne. Zdjęcia można wykonać także na łódce czy jachcie.

Sesja w starych budynkach i z samotnym drzewem w tle – to wszystko doda uroku zdjęciom, szczególnie wykonanym w kolorze czarno białym i w sepii. Stare budynku charakteryzują się klimatem i urokiem, szczególnie, jeśli można w nich znaleźć stare wysokie schody. Niebywale będzie na takich zdjęciach wyglądać para na tle starego wielkiego samotnego drzewa. Można wykonać fotografie pary młodej obejmującej drzewo, biegnących w tle, podskakujących, a dla bardziej odważnych zdjęcie w koronie drzewa.

Sesja w parku miniatur – sesja ślubna w parku miniatur może być bardzo wyjątkowa. Takich miejsc na mapie Polski jest wiele. Można w nich znaleźć wiele fascynujących światowych budowli, na tle których zdjęcia wyjdą zjawiskowo i uroczo. Nie może zabraknąć wieży Eiffela, Big Bena czy krzywej wieży w Pizie. Ciekawa będzie także Statua Wolności, Sfinks czy Chrystus z Rio. To wszystko wprowadzi parę młodą w wielki świat i będzie cudowną pamiątką.

Sesja dla fanów kółek – z wykorzystaniem samochodu, motocykla lub rowerów. Wszystko zależy od tego, co kto lubi. Fani czterech kółek mogą skorzystać z wynajmu limuzyny lub stylowego cadillaca, które świetnie będą prezentować się na tle wiosennego słońca, gdzieś w polu, na łonie natury. Najistotniejsze, aby rekwizyty użyte do zdjęć oddawały charakter państwa młodych.

Sesja zdjęciowa z ogniem – wykonana wczesnym wieczorem, przy zachodzie słońca. Ogień można wykorzystać w różny sposób, wykorzystując świece, ognisko lub specjalne kule czy atrybuty, które paląc się tworzą różne wzory, np. płonące serce. Delikatnie przydymione fotografie będą urocze i bardzo tajemnicze.

Humorystyczna sesja zdjęciowa – najlepsza będzie z przyjaciółmi na łonie natury. Można do niej użyć różne gadżety, takie jak kolorowe balony, peruki, maski, śmieszne okulary.

Sesja zdjęciowa w plenerze z ukrycia – polega na tym, że Para Młoda nie wie, kiedy wykonywane są zdjęcia. Nie ma pozowania, na pierwszy plan wychodzi naturalność i świetna zabawa.

Sesja w lesie – wiosną las jest już pięknie zielony, zmysłowy i romantyczny. Para młoda może przechadzać się krętymi ścieżkami, wykorzystać do aranżacji drzewa, krzewy, kwiaty. Kilka ujęć można zrobić w mroczniejszym klimacie. Świetnie skomponują się do tego mocno pomalowane na czerwono usta panny młodej.

Sesja ze zwierzakami – na świeżym powietrzu, z ukochanymi pupilami. Kot na szelkach, pies na smyczy, tu wszystko będzie dozwolone. Taką sesję można zrobić w parku, w lesie, na podwórku przed domem. Można wykonać ujęcia młodej pary bawiącej się z pupilem lub przytulającej go. Zwierzaki świetnie wychodzą na zdjęciach i z pewnością w połączeniu z zielenią drzew i trawy dodadzą im mnóstwo uroku.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.