Pomysły na sesje ślubne z motywem mafii

Klimat sesji ślubnej może odbiegać od przejętych standardów. Nie tylko romantyczna sceneria i delikatne pozy stworzą historię niezwykłej miłości Młodej Pary. Temat sesji ślubnej powinien być tak dobrany, aby świeżo upieczeni małżonkowi dobrze się bawili podczas zdjęć i cieszyli tą chwilą. W tym celu warto wybrać motywy, który łączy oboje małżonków i zapewni ciekawy efekt na zdjęciach. Przykładem takiej tematyki może być nawet historia mafii. Gangsterzy z pełnym uzbrojeniem jak na amerykańskich filmach czy eleganccy mafiosi z Włoch – jak przenieść ten klimat na ślubne fotografie? Poniżej kilka propozycji.

Mafijna para z lat dwudziestych

Charakterystyczny ubiór oraz dodatki z pereł z tego okresu należy wpleść w otoczenie sesji. Panna Młoda może mieć np. dodatkowo błyszczącą opaskę, a druhowie Pana Młodego czarne kapelusze, które chętni nosili gangsterzy z początku XX wieku. Sesja w tym stylu nie może odbyć się bez pięknego samochodu jak np. Lincoln Continental czy Buick, który był symbolem mafii.

Przyjęcie ślubne pod ochroną

Szef mafii zawsze był otoczony kordonem ochroniarzy uzbrojonych po zęby. Taką scenę można odegrać podczas ślubnej sesji. Z pewnością dostarczyć wiele frajdy, zwłaszcza dla Pana Młodego, który będzie mógł poczuć się jak wielki szef. Motyw ten może też przedstawić humorystycznie, gdzie zamiast broni wykorzysta się pistolety na wody czy balony w kształcie karabinów. Dziecięca zabawa w gangsterów doskonale będzie prezentować na ślubnych zdjęciach.

Don Corleone bierze ślub

Słynny sycylijski mafioso z charakterystycznym pierścieniem z pewnością dobrze wypadnie na ślubnych fotografiach, szczególnie gdy w jego postać wcieli się Pan Młody. Niezbędne jest odpowiednie uczesanie z dużą ilością żelu do włosów oraz świadkowie w garniturach w paski. Panna Młoda przy takiej konwencji powinna być uległa mężowi i bardzo uwodzicielska. Czerwona szminka jest obowiązkowa. Ponadto włoska sesja wymaga odpowiedniej scenerii, najlepiej nad brzegiem lazurowej wody, co wzmocni efekt.

Miłość z bronią w ręku

Zakochani mogą odgrywać sceny z różnych gangsterskich filmów jak np. Mr. i Mrs. Smith, gdzie oboje małżonkowie żyją poza prawem. Do takich zdjęć niezbędne będą atrapy rewolwerów oraz efekty specjalne w postaci np. wybuchu, które można dodać w programie graficznym. Można też nawiązać do polskiej kinematografii i na pierwszym planie zaprezentować kobiety mafii, czyli władcze i bogate liderki pośród umięśnionych mężczyzn w eleganckich strojach. Panna Młoda jako szefowa gangu pozwoli stworzyć nietypową historię i bardzo ciekawe zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.