Pomysły na bajkowe sesje ślubne

bajkowa sesja ślubna

Ślubna sesja fotograficzna powinna wyglądać jak z bajki. Romantyczna sceneria, zakochana w sobie Młoda Para i różne atrybuty miłości. Planując ślubną sesję można pójść o krok dalej i nawiązać do ulubionej baśni z dzieciństwa, co sprawi, że album ze ślubnymi zdjęciami będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Jednak taka sesja nie oznacza przebieranek za ulubione postacie z bajek. Klimat tych opowieści ma być ciekawym uzupełnieniem całej aranżacji. Poniżej 10 propozycji na sesję ślubną w bajkowym stylu.

Królewna śnieżka

Temat można potraktować z przymrużeniem oka i stworzyć ślubną sesję pośród ogrodowych krasnali. Inną opcją jest wykorzystanie gigantycznych mebli, by to Para Młoda optycznie stała się parą krasnali.

Shrek i Fiona

Odważna i bardzo zabawna tematyka, w przypadku której można wykorzystać ogólnodostępne maski lub pomalować twarz na zielono. Ciekawie prezentować się będzie również towarzystwo gadającego osła czy kota w butach.

Alicja w Krainie Czarów

Temat pozwala na pełne szaleństwo. „Alicja w Krainie Czarów” symbolizuje magie i awangardowe otroczenie. na zdjęciach może pojawić się królik w kapeluszu czy ogromna talia kart. Sesję można również wykonać w domu lustr, bawiąc się kształtami i światłem.

Kopciuszek

Najbardziej romantyczna historia o miłości potrzebuje szklanego pantofelka i pięknych schodów. Urokliwa karoca także doskonale wpisze się klimat ślubnych zdjęć inspirowanych tą baśnią. Rozłożysta suknia Panny Młodej dopełni całą aranżację.

Czerwony Kapturek

Zdjęcia wykonywane w lesie, zwłaszcza o poranku mają swój niezwykły klimat. Dodając do tego koszyczek i czerwoną pelerynkę od razu uzyskujemy ślubnego Czerwonego Kapturka. Można też pokusić się o poszukanie leśnej chatki, który pięknie wypełni tło ślubnych fotografii.

Królowa śniegu

Biały puch i piękna Panna Młoda w białej sukni to gwarancją wspaniałej sesji ślubnej. Decydując się na zdjęcia zimą, klimat baśni uzyska się za sprawą fotografii małżonków w niezwykłych saniach.

Śpiąca królewna

Podczas sesji będzie potrzebne ogromne łóżko ze śnieżnobiałą pościelą, co symbolizować będzie wieczną miłość Młodej Pary. Odtworzenie kultowej sceny pocałunku na pewno będzie wspaniałym przeżyciem dla zakochanych.

Aladyn

Latający dywan, niezwykła lampa i klimat Bliskiego Wschodu to sposób na orientalną sesję ślubną. Zdjęcia można wykonać w kolorowej sali ozdobionej barwnymi tkaninami, w której unoszący się dym kadzidełek zapewni dodatkowy, unikatowy filtr.

Piękna i Bestia

Barokowo sala balowa, kryształowy żyrandol i blask księżyca – tak może wyglądać sesja ślubna nawiązująca do pięknej bajki o wiecznej miłości. Wśród symboli warto wykorzystać imbryk, dzbaneczek oraz świecznik.

Harry Potter

Charakterystyczne okulary, różyczka i peleryna to nieodzowne akcesoria każdego czarodzieja, zwłaszcza Harrego Pottera. Przy ślubnej sesji to mrok i magia powinny stać się inspiracją do przygotowanie niezapominanych fotografii.

Smerfy

Mniej romantyczna, ale bardzo zabawna może być sesja inspirowana kultową bajką z smerfami w roli głównej. Odważna para zdecyduje się pomalować na niebiesko twarz i zagrać prawdziwe smerfy po ślubie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.